O nas

Odbudowujemy zaufanie do polskiego fachowca

Co roku około 10 milionów Polaków planuje przeprowadzenie większego lub mniejszego remontu swojego domu czy mieszkania. Ponad 60% z nas z góry deklaruje, że nie zatrudni do tego fachowca. Z czego to wynika? Z bardzo niskiego poziomu zaufania do wykonawców. Boimy się, że remont zamieni się w koszmar, zostanie wykonany źle, a ustalona na początku cena znacznie się zmieni. Niestety, obraz polskiego fachowca w ciągu ostatnich 20 lat został silnie zniszczony.

specjalista, fachowiec

SpecOK powstała po to, aby ten stereotyp zmienić. Każdego dnia, podczas każdego zlecenia udowadniamy, że Polak potrafi pracować dobrze, fachowo, przy użyciu nowoczesnych narzędzi, terminowo i z myślą o zadowoleniu Klienta. Jesteśmy grupą wysokiej klasy specjalistów, którzy tworzą silną markę godną zaufania.

Oferujemy bardzo szeroki zakres fachowych umiejętności. Korzystając z naszych usług możesz przeprowadzić remont mieszkania, instalacji elektrycznych i elektronicznych, naprawić samochód i przywrócić mu piękny wygląd, podłączyć klimatyzację, automatykę bramową. Po prostu – zmienić swoje najbliższe otoczenie w taki sposób, aby stało się bezpieczne i komfortowe. Grupa SpecOK to zespół wykonawców o różnych umiejętnościach, których łączy przyzwyczajenie do wysokiej jakości pracy i przyjętych na całym świecie standardów. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że warto nam zaufać.

Misja i wartości

Przekonanie, że fachowość zasługuje na zaufanie Jesteśmy fachowcami i nie dorabiamy do tego niezwykłej ideologii. Naszą misją jest po prostu udowadnianie, że jakość w polskiej rzeczywistości naprawdę ma znaczenie i nie jest zjawiskiem abstrakcyjnym. Kierujemy się jedną, zasadniczą wartością: Klient, który nam zaufał, ma pełne prawo to zaufanie egzekwować. Dlatego nigdy nie sięgamy po półśrodki, wykonawcze sztuczki, zagmatwane zapisy w umowach, niezrozumiałe kosztorysy.

Maksymalnie upraszczamy naszą współpracę, którą i tak weryfikuje dopiero opinia Klienta. SpecOK zrzesza wykonawców, którzy rozumieją i szanują nasze zasady. Jakość jest zawsze na pierwszym miejscu, a z niej musi wynikać cena usługi oraz jasno opracowany model współpracy z Klientem. To on powierza nam często dorobek swojego życia, obdarza zaufaniem, którego nie wolno nam zawieść.

Nasze wartości są gwarancją zadowolenia Klientów. To proste, choć wielu może sądzić, że nierealne zasady:

Najwyższa jakość wykonania;

  • Terminowość;
  • Rzetelna wycena;
  • Trzymanie się kosztorysu
  • Porządek w miejscu pracy.

Tylko w ten sposób odbudujemy rynkowe zaufanie do polskich fachowców. Robimy małe kroki, aby na nowo zdefiniować znaczenie jakości.