Dla firm

Jesteś profesjonalistą i chcesz, aby klienci tak Cię odbierali? Dołącz swoją firmę do Grupy SpecOK! Zamów nowoczesną, funkcjonalną stronę internetową, a informacje o Twoim biznesie umieścimy na www.specok.pl. Zyskasz natychmiastowy dostęp do tysięcy klientów, którzy szukają fachowych wykonawców usług. Promuj się przy silnej, rozpoznawalnej marce!

Sprawdź, na czym to polega:

Do SpecOK mogą przyłączyć się wyłącznie zweryfikowane przedsiębiorstwa, które prowadzą biznes zgodnie z trzema podstawowymi zasadami:

 1. Rzetelności
 2. Jakości
 3. Uczciwości

Nasz zespół sprawdzi opinie o Twojej firmie i jeśli będą one pozytywne, zaprosimy ją do Grupy i zaczniemy promować na stronie www.specok.pl. Tym samym dołączysz do grona polecanych wykonawców zrzeszonych w SpecOK: grupie specjalistów godnych zaufania.

Dołączając do Grupy SpecOK zachowujesz pełną niezależność biznesową. Możesz prowadzić firmę tak, jak chcesz, bez narzucania Ci czegokolwiek. Musisz jedynie dbać o utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług, co dla profesjonalisty nie powinno być żadnym problemem.

Dla kogo?

SpecOK to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców, którzy nie dysponują środkami finansowymi umożliwiającymi im zbudowanie silnej pozycji rynkowej. Dołączając swoją firmę do Grupy SpecOK nie musisz inwestować ogromnych kwot w stronę internetową i działania marketingowe. Zaufanie do marki SpecOK bezpośrednio przełoży się na Twój sukces.

Członkostwo w Grupie SpecOK szczególnie polecamy przedsiębiorcom działającym w branży:

 • Budowlanej i remontowej
 • Produkcyjnej
 • IT
 • Monterskiej
 • Gastronomicznej
 • Hotelarskiej
 • Kreatywnej
 • Drobnych usług

Grono profesjonalistów stale się powiększa. Czas, abyś do nas dołączył!

Korzyści dla Ciebie:

Deklarując chęć dołączenia do Grupy SpecOK zyskasz profesjonalną stronę www, która wyróżni Twój biznes na tle konkurencji i pozwoli Ci pozyskiwać klientów prosto z wyszukiwarki. Nie musisz się też martwić obsługą techniczną witryny i jej pozycjonowaniem – wszystko bierzemy na siebie.

Dzięki uczestnictwie w Grupie SpecOK masz pewność, że Twój biznes jest dobrze promowany w sieci. Inwestujemy w rozpoznawalność marki poprzez m.in.:

 • Prowadzenie bloga – tematyka artykułów nawiązuje do działalności członków Grupy. Tworzymy merytoryczne, inspirujące teksty, które są poszukiwane przez klientów, pomagają budować ekspercki wizerunek wykonawców i zwiększać ich zasięgi w wyszukiwarce Google.
 • Reklama na Bizneo.pl – to jeden z najpopularniejszych portali biznesowych w polskim Internecie, każdego miesiąca odwiedzany przez tysiące użytkowników. Wśród nich są także Twoi klienci. Ruch z portalu jest przekazywany na stronę www.specok.pl.


Zamów BEZPŁATNĄ konsultację!

Twój biznes nie rozwija się tak, jakbyś sobie tego życzył? Czujesz, że nie wykorzystujesz jego potencjału? Dużo pracujesz, ale to nie przekłada się na oczekiwane zyski? Skorzystaj z naszego doradztwa biznesowego. Bez zobowiązań, same konkrety!

Napisz do nas na: soluma@soluma.pl i dowiedz się, co możesz zrobić, by zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy i osiągnąć prawdziwy sukces w biznesie.