Dla firm

Kompleksowa promocja w internecie !

Strona internetowa dla Twojej firmy:

Mikro strona internetowa 299 PLN, cennik i specyfikacja strony Mikro →
proste rozwiązanie dla mikro firm

Mini strona internetowa 499 PLN, cennik i specyfikacja strony Mini →
dobre rozwiązanie dla mikro firm

Standard strona internetowa 899 PLN, cennik i specyfikacja strony Standard →
idealne rozwiązanie dla małych firm

 

Promocja na stonie SpecOK.pl w cenie i utrzymaniu podanych stron.
Inne projekty: teczka firmowa, banery, ulotki, plakaty) można zamówić 10% upustem od naszego cennika.

 

Jesteś fachowcem? Jesteś w Grupie SpecOK!

Wiemy, że nie zgadzasz się na bylejakość. Doskonale rozumiemy, jak trudno jest Ci przekonać Klientów do Twojej jakości i udowodnić im, że zasługujesz na zaufanie. W grupie jest to prostsze. Grupa wspiera się nawzajem. Grupie łatwiej jest budować markę.

Grupa SpecOK łączy doskonałej klasy fachowców, którzy rozumieją nasze wartości. Na pierwszym miejscu stawiają zawsze zadowolenie Klienta i osiągają je stosując zasadę rzetelności. Takich firm szukają Klienci. Tylko takim są skłonni zaufać i powierzyć swoje zlecenia oraz zapłacić za to więcej. Fachowość jest w cenie.

Nie gwarantujemy Ci, że natychmiast po dołączeniu do naszej Grupy staniesz się potentatem w swojej branży. To tak nie działa. Możemy jednak zapewnić, że przy naszym wsparciu osiągniesz więcej niż działając samodzielnie. Pracujemy bowiem na wspólny sukces. Także Twój.

Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły współpracy. Dołącz do nas. Czekamy na Ciebie.

Kompleksowa obsługa, pomoc i wsparcie,
TO PROSTE – wybierz pakiet a wszystko wykonamy za Ciebie.
 

Specjaliści

Podsumowanie korzyści

Większa rozpoznawalność. Wyższe zaufanie. Lepsi Klienci.

Nie obiecujemy Ci złotego interesu. Nie jesteśmy piramidą finansową czy inną biznesową pułapką. Dajemy Ci natomiast gwarancję silnego wsparcia, którego Twoja firma bardzo potrzebuje. Duża rynkowa konkurencja i ograniczone zaufanie do wykonawców działają na niekorzyść indywidualnych fachowców. Dlatego stworzyliśmy Grupę SpecOK, która liczne umiejętności kieruje do wspólnego celu – sukcesu finansowego i wizerunkowego.

Poznaj korzyści, jakie osiągniesz przyłączając się do Grupy SpecOK:

  • Otrzymujesz pełną identyfikację wizualną - włącznie ze stroną www, projektami logo, wizytówek, papeterii firmowej. Nie ponosisz olbrzymich kosztów na starcie – wszystkie bierzemy na siebie!
  • Dołączasz do naszej bazy Klientów – nie marnujesz czasu, środków i energii na samodzielne szukanie zleceń.
  • Znacznie zwiększasz swój zasięg reklamowy – przede wszystkim w wyszukiwarce Google. Dbamy o zrównoważony rozwój Członków Grupy i zapewniamy im jednakowe narzędzia do zaistnienia w sieci.
  • Dostajesz silne wsparcie promocyjne i biznesowe – znamy się na prowadzeniu firmy, doskonale rozumiemy rynkowe mechanizmy i ułatwiamy Ci start w biznesie lub jego rozwój.
  • Jesteś Członkiem bardzo silnej marki – indywidualnym wykonawcom trudniej jest zdobyć zaufanie Klientów. Grupa SpecOK to rozpoznawalna marka na rynku, dzięki której otwierają się przed Tobą drzwi do wielu zleceń, do tej pory niedostępnych.

Zwróć uwagę, że Klienci mają zdecydowanie większe zaufanie do silnych marek i chętniej powierzają im swoje inwestycje. Są również skłonni zapłacić za to więcej. Współtworząc naszą Grupę stajesz się Członkiem zespołu, którego rozpoznawalność działa także na Twoją korzyś

 

Masz pytania? Napisz do nas - chętnie odpowiemy!

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.