Podnośnik – cichy bohater masowych imprez

Data wpisu: 30.08.2017
Zdjęcie główne #43 - Podnośnik – cichy bohater masowych imprez

Podesty ruchome kojarzą nam się przede wszystkim z budownictwem. Praktycznie każdego dnia mijamy plac, na którym powstaje nowy blok, centrum handlowe lub obiekt sportowy. Zakres zastosowań podnośników czy ładowarek teleskopowych jest jednak o wiele szerszy, niż moglibyśmy początkowo zakładać.

Maszyny te są używane chociażby w branży rozrywkowej. Bez ich pomocy niemożliwe byłoby przeprowadzenie dużego koncertu, festiwalu czy imprezy sportowej. Firmą, która udostępnia swoje urządzenia do tego typu zadań jest Riwal - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota.

Riwal od kilku lat wspiera m.in. galę Eska Music Awards. Podnośniki przegubowe i teleskopowe używane są do prac na wysokościach przy budowie sceny oraz montażu nagłośnienia. Ich duży zasięg w pionie i poziomie jest nieoceniony przy instalacji oświetlenia. Riwal pomaga również przy organizacji tegorocznych Mistrzostw Europy siatkarzy - LOTTO Eurovolley Poland 2017. Wydarzenie sportowe o takiej randze jest ogromnym wyzwaniem logistycznym, które nie obeszłoby się bez najnowocześniejszych sprzętów, takich jak chociażby podnośniki nożycowe.

Wysokiej jakości sprzęt to nie wszystko. Ważna jest jego konserwacja, tak aby praca była efektywna i co najważniejsze — bezpieczna. Riwal dokłada największych starań, aby oferowana opieka serwisowa była na jak najwyższym poziomie. Podesty ruchome oraz ładowarki teleskopowe przechodzą okresowe przeglądy. Przeprowadzane są one zgodnie z zaleceniami producentów. Dzięki temu wynajmując ładowarkę bądź podnośnik z Riwal mamy pewność, że sprzęt przeszedł rygorystyczne testy Urzędu Nadzoru Technicznego (UDT). Ponadto o wysokim standardzie serwisu świadczy używanie jedynie oryginalnych części i wysoki odsetek maszyn naprawianych w ciągu jednego dnia roboczego. Według standardów aż 98% usterek usuwana jest w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.

Nowoczesność i uniwersalność podestów Riwal pozwala na zastosowanie ich w wielu dziedzinach, nie tylko branży budowlanej. Ich wysoka niezawodność sprawia, że są one chętnie wynajmowane do obsługi imprez masowych, czyli wydarzeń, których organizacja musi być dopięta na ostatni guzik.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.