Ładowarki teleskopowe - uniwersalne i efektywne

Ogrom prac na budowie może przysporzyć bólu głowy. Do wykonania skomplikowanych zadań potrzeba ściśle specjalistycznych maszyn. Do najprostszych aktywności wystarczą wózki widłowe, natomiast podesty ruchome o różnych zasięgach, wysokościach podnoszenia oraz mocy udźwigowej, sprawdzą się podczas trudniejszych prac. Jednakże najbardziej uniwersalnymi z maszyn budowlanych są ładowarki teleskopowe.

Ładowarki teleskopowe są idealnym sprzętem, kiedy zależy nam na redukcji kosztów, nie rezygnując przy tym z jakości wykonywanych prac. Dzięki wszechstronności, nierzadko mogą one zastąpić park maszynowy. Decydując się na kupno ładowarki, powinniśmy zwrócić przede wszystkim uwagę na markę. W branży budowlanej świadczy ona o latach doświadczenia i wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii w celu zapewnieniu najefektywniejsze i najbezpieczniejszej pracy. Przykładem połączenia tych dwóch elementów jest marka JLG Industries Inc., która od blisko 50 lat dostarcza innowacyjnych rozwiązań na rynku maszyn budowlanych.

W ofercie JLG znajdują się ładowarki o różnych parametrach - http://jlg.com.pl/kategoria-produktu/ladowarki-teleskopowe/. Ich głównym przeznaczeniem jest podnoszenie i przewożenie materiałów, jednakże możliwość zamontowania akcesoriów, takich jak łyżka, żuraw czy kosz sprawia, że ładowarki teleskopowe mogą pełnić znacznie więcej funkcji.

JLG posiada w sprzedaży również ładowarki teleskopowe do zadań specjalnych, które są w stanie podnosić nawet największe ładunki. Są to maszyny z serii 4000PS, których głównych cechami są:

  • ekonomiczny silnik Deutz o niskiej emisji spalin,
  • maksymalny udźwig do 4000 kg
  • maksymalny zasięg do 12,7 m
  • maksymalna wysokość podnoszenia do 17,3 m

Modele z tej serii dodatkowo zaopatrzono w wysięgnik, który został wzmocniony powlekana stalą. Ponadto wszystkie ładowarki JLG są łatwe w konserwacji i posiadają intuicyjny panel sterowniczy.

Dodatkowym powodem, aby zainteresować się kupnem urządzeń JLG jest fakt, iż wszystkie maszyny tego producenta przechodzą regularne przeglądy Urzędu Dozoru Technicznego. Dzięki temu klient ma pewność, że sprzedawany sprzęt jest najwyższej jakości.

Artykuł partnera.